Rozrywka

Jakie torty ślubne są najpopularniejsze

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ale tort ślubny jest jedną z najbardziej kluczowych rzeczy na weselu, dlatego też warto dowiedzieć się która cukiernia oferuje najpyszniejsze tory i oczywiście które słodkości warto zamówić. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które chcą kupić porządne torty w Krakowie http://cukierniaiwona.pl/ na swoje wesele, ale niestety nie mają zielonego pojęcia jak za to się właściwie zabrać. Pamiętać należy przede wszystkim o tym, że w przypadku tortów weselnych liczy się nie tylko ich wnętrze, ale również odpowiednia forma i prezentacja.

 

Nowe trendy w kwestii smaku i wyglądu

W pierwszej kolejności należy pamiętać o tym, że w obecnym sezonie trzeba stawiać na lekkość, naturalność i świeżość. W 2017 roku modne jest przede wszystkim połączenie zieleni oraz jaskrawych kolorów. Najnowsze trendy to przede wszystkim „żywe dekoracje”, dlatego też warto postawić na przykład na lukrowane kwiaty, czy też ręcznie malowane elementy przyrody, które doskonale współgrać będą z rustykalnym klimatem wesela. Umiejętnie ozdobiony tort ślubny prezentować będzie się elegancko, nowocześnie i stylowo.

 

Jaki smak warto wybrać?

Jeżeli chodzi o sam smak, to największe cukiernie na rynku sugerują, że przyszedł w końcu czas, aby odłożyć w kąt popularną czekoladę i wanilię oraz ciasta z orzechami i migdałami. W najbliższym sezonie królować będą zdecydowanie śmielsze i bardziej owocowe propozycje. W 2017 roku bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się torty bananowe, ananasowe, kokosowe i cytrusowe, które po długiej przerwie ponownie powróciły do mody. Jeżeli chodzi o ciasta, to doskonale sprawdzi się również jabłecznik.

 

Oryginalność

Bardzo wielu cukierników radzi swoim klientom, aby postawić na oryginalność. Warto zdecydować się na ciekawe, innowacyjne i zupełnie nowe propozycje, którymi można zaskoczyć swoich gości weselnych. W dzisiejszych czasach młodzi ludzie bardzo często tworzą swoje własne kombinacje opierając się na ulubionych smakach. Warto wybrać dwa pasujące do siebie smaki i poprosić w cukierni o próbkę tak skomponowanego tortu. Dzięki temu prostemu zabiegowi można przygotować niepowtarzalny przysmak.

 

Nie tylko torty

Pamiętać należy również o tym, że nie każdy musi przepadać za ciastami. Jeżeli nie chcemy mieć na weselu tradycyjnych ciast i tortu ślubnego, to możemy postawić na zdecydowanie bardziej nowoczesne rozwiązania. Każda porządna cukiernia na przykład z Krakowa, przygotuje dla nas pyszne babeczki i tradycyjne pączki, które w tym przypadku będą naprawdę oryginalnym i rewelacyjnym pomysłem.

Napisz komentarz